Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


O NÁS
O NÁS

Profil společnosti PV Electronic

hlavním zaměřením společnosti PV Electronic EU s.r.o. jsou prodej a výroba elektronických součástí a komponentů. Taktéž se zabýváme výrobou jednoúčelových zařízení a průmyslovou automatizací. V těchto oblastech se pohybujeme od roku 2007 jako fyzická ososba a od roku 2013 jako právnický subjekt a snažíme se neustále zlapšovat naše služby.

Eshop

V tomto obchodu se snažíme nabídnout zákazníkům široké spektrum produktů z různých částí světa. Mezi naše hlavní dodavatele patří firmy Sparkfun, Arduino a další. Dále se snažíme stále držet krok s technologiemi a tak můžeme v nemalé části poradit zákazníkům, který produkt zvolit, aby byl pro ně najúčelnější.

V současné době dobíhá distribuce produktů firmy, která byla ukončena koncem roku 2014 a nabízené produkty jsou pouze do vyprodání zásob.

Zakázková výroba

Mezi naše další aktivity patří i zakázková výroba jednotlivých prvků a dále výroba průmyslových jednoúčelových zařízení a průmyslová automatizace. Pro zákazníky z této oblasti doporučujeme kontaktovat nás na email info@pvelectronic.eu